Zdrowe wygrywanie – razem z CenterMed! – ZdrowyStudent.pl
English (en)English Ukraine (ua)Ukraine

Zdrowe wygrywanie – razem z CenterMed!

W sobotę 9 lipca Park Strzelecki w Tarnowie zamienił się w centrum zdrowia i sportowej rywalizacji dla najmłodszych. W ogrodzie pojawiły się m.in. „zdrowe przystanki” z pięcioma zadaniami sportowymi dla dzieci i młodzieży. Dzieci, które dobrze wykonały zadania otrzymały sportowe nagrody. W niespełna trzy godziny nagrodzonych zostało ponad 130 dzieci. Podczas pikniku porad prozdrowotnych dotyczących wad postawy udzielali także specjaliści z CenterMed Rehabilitacja.
Na imprezę zaprosiło Stowarzyszenie Medycyna Polska razem z CenterMed, w ramach projektu „Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka”.
Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka to projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego. Tarnowianie korzystają m.in. z bezpłatnych zajęć usprawniających z fizjoterapeutą podczas turnusów rehabilitacyjnych, a dzieci mają gimnastykę korekcyjną. Z kolei w Parku Piaskówka sześć dni w tygodniu tarnowianie mogą korzystać z darmowych zajęć z trenerami. Zajęcia są różnorodne od Nordic Walking, biegania, po ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i nowość – Slow Jogging. Szczegółowy program zajęć dostępny jest na FB Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka.
Projekt „Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka” jest współfinansowany z budżetu miasta Tarnowa.

Napisz do nas!