Zostaw kontakt do siebie! – ZdrowyStudent.pl
English (en)English Ukraine (ua)Ukraine

Zostaw kontakt do siebie!

Przekażemy Ci bezpłatną kartę Programu Zdrowia

– Jeśli nie chcesz zmieniać swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej to nic nie szkodzi, możesz skorzystać z Programu Zdrowia.

– Zapisując się do programu będziesz otrzymywał informacje o naszych akcjach profilaktycznych, zniżkach, bezpłatnych badaniach, z których będziesz mógł korzystać nie będąc naszym pacjentem.

Formularz przystąpienia
do programu Zdrowia

Imię:*
Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Telefon:*
Adres:
Miasto:
Kod pocztowy:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych na formularzu rejestracyjnym przez CenterMed Sp. z.o.o. z siedzibą przy Placu Jana III Sobieskiego 2, 33-100 Tarnów oraz spółki zależne i powiązane z CenterMed oraz Partnerów Programu ZdrowJa na podstawie zawartych umów, dla celów marketingowych oraz oferowania i sprzedaży usług i produktów spółek zależnych i powiązanych z CenterMed oraz Partnerów Programu ZdrowJa.

W związku z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz 1204) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. (art. 172) prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 poz. 243), niniejszym wyrażam zgodę na przesłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej w zakresie wskazanym w w/w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez CenterMed sp. z.o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Administratorem danych osobowych jest CenterMed sp. z.o.o., z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy Placu Jana III Sobieskiego 2. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne oraz przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Lista podmiotów wchodzących w skład Grupy CenterMed oraz Partnerów Programu ZdrowJa znajduje się na stronie www.centermed.pl oraz www.programzdrowja.pl

Program Zdrowia to:


1. Możliwość rejestracji online do Twojego lekarza w CenterMed
– ponieważ Twój komfort jest dla nas priorytetem,
2. Zniżki na usługi komercyjne w przychodniach CenterMed
– żebyś zawsze miał dostęp do najlepszych specjalistów i niezbędnych badań,
3. Osobiste konto zdrowotne – żebyś zawsze miał dostęp do ważnych informacji,
4. Szybką obsługę w przychodni – żebyś zawsze miał czas na to co najważniejsze,
5. Zniżki u Partnerów Programu – żebyś mógł dostać to czego potrzebujesz,
6. Bezpłatne programy profilaktyczne i akcje prozdrowotne
– Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Napisz do nas!